Тримач для сміттєвих пакетів з кришкою та педаллю — це зручне та гігієнічне рішення для з зберігання сміття на підприємстві.
Основні елементи:
-Корпус/тримач — основна конструкція, куди вставляється пакет. Він утримує форму пакета й запобігає його спаданню за допомогою зати
-Кришка — дозволяє закрити сміття, зменшуючи запахи й вигляд вмісту.
-Педаль — ножний механізм, який дозволяє відкривати кришку без допомоги рук, що забезпечує гігієнічність і зручність.
-Гігієна: відкривання кришки без дотику руками.
-Контроль запаху: щільно закрита кришка зменшує поширення запахів.
-Зручність заміни пакета: тримач утримує сміттєвий пакет на місці.
Технічна інформація:
- Виготовлений з нержавіючої сталі
- Кришка підіймається за допомогою педалі
- Місткість пакету 120л.
- Колеса Ø80мм. 2шт.
- Габарити: (ДхШхВ) 400х400х940 мм.
-Гігієна: відкривання кришки без дотику руками.
-Контроль запаху: щільно закрита кришка зменшує поширення запахів.
-Зручність заміни пакета: тримач утримує сміттєвий пакет на місці.
Технічна інформація:
- Виготовлений з нержавіючої сталі
- Кришка підіймається за допомогою педалі
- Місткість пакету 120л.
- Колеса Ø80мм. 2шт.
- Габарити: (ДхШхВ) 400х400х940 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мусорного ведра | Обычное (с крышкой) |
| Форма | Квадратная |
| Объем | 120 л |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Серебристый |
| Диаметр | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 94 мм |
| Производитель | Спектрум |
| Страна производитель | Украина |
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Съемная крышка | Нет |
| Наличие педали | Да |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
- Цена: от 12 500 ₴








